מורים יקרים שלום וברכה,

החיים במדינת ישראל מורכבים ורבי דילמות ואתגרים. השיח במרחב הציבורי לא תמיד יודע להתמודד עם אתגר המפגש במציאות משתנה בין קבוצות ופרטים בעלי אינטרסים, דעות, תרבות אחרים. פעמים רבות השיח הציבורי הסוער מקרין אל תוך מרחב הכיתה בה מלמד המורה. מכח זאת,על המורה לדעת לנהל ואולי אף לעתים לזמן באופן  מודע ונכון שיח כיתתי בנושאים מורכבים אלה מתוך מטרה להעצים את היכולת לנהל דיון מושכל ומכבד בנושא שנוי במחלוקת.

אנו יודעים כי לעתים תכופות אין  למורה הכלים לנהל שיח כזה בכיתה ופעמים רבות המציאות הסוערת מחוץ לכותלי הכיתה נכנסת באופן לא מנוהל ש"מפוצץ" את הדיון בשיעור.

עמותת "יסודות" שבמכללה האקדמית הרצוג בשיתוף עם הפיקוח על האזרחות במשרד החינוך, שמחים להציעזו השנה השלישית, השתלמות מתוקשבת למורי האזרחות העוסקת בסוגיות מרתקות ושנויות במחלוקת המאתגרות את החברה הישראלית תוך דיון במפגש המורכב בין דמוקרטיה ויהדות.תפיסתנו היא שדיון נכון בסוגיות שנויות במחלוקת, כמו גם ניהול ראוי של מחלוקות בחברה הישראלית, הנם מקדם בונה לתרבות פוליטית ראויה בישראל.

המפגשים יכללו עיון עומק ולימוד הסוגיות הנבחרות באמצעות  הרצאות מוקלטות וכלים טכנולוגיים מתקדמים המציעים כיצד לעשות שימוש בחומרים בכיתה ובהתייחסות לדרכי ההוראה וההערכה של מקצוע האזרחות.

רוב ההשתלמות בנויה ממפגשים מקוונים המאפשרים לכם, המורים, לנהל את זמנכם באופן נוח ויעיל תוך כדי הלימוד. תוך שימוש בטכנולוגיות מתוקשבות  והדרכה אישית למשתתפים.

השתלמות זו מתקיימת זו השנה הרביעית וזוכה להדים חיוביים מצד המורים המשתתפים בה.

לימוד פורה!

צצות יסודות